Babamla Evde Yalnız Kalmıştık

Beni gördüğü anda gözleri fal taşı gibi açıldı. Giydiğim siyah dantelli iç çamaşırı çok hoşuna gitmişti. “Eee?” dedim ona doğru bakarak. Gözleri resmen yanıyordu. Beni istediğini tüm hücrelerimde hissedebiliyordum. Yanıma doğru yavaş adımlarla geldi. Erkekliği hala sertti. İnanılmazdı, gerçekten de gençlik bir başkaydı. Yaşanması gereken bir duyguydu. Asla yorulmuyorlardı, bitmek bilmeyen bir pınardan besleniyor gibilerdi. “Şansımızı arttıralım o zaman…” dedi

Arkama geçtiğinde elleri kalçalarımı kavradı. İyice kalçalarımı yukarı çekti. Bacaklarımı daha gergin bir hale getirdim. Parmaklarıyla dantelin üzerinden kalçamı okşuyordu. Erkekliğini kalçamın arasına getirip, iç çamaşırımın üzerinden sürtmeye başladı. Hafif bir ereksiyon kaybı yaşamış erkekliği hemen o açığı da kapattı. Bir anda sertleşti. Buna bayılıyordum.
Omzumun üzerinden ona baktım. “Arttıralım.” dedim göz kırparak. Sağ eliyle iç çamaşırımı kenara doğru sıyırıp bir anda içime girdi. “Ah!” O kadar derinden inlemiştim ki, ses yankı yaptı. Bu kadar hızlı gireceğini düşünmüyordum. Sol eli, kalçamı iyice kavramış, bacaklarımı bir arada tutuyordu. Daha çok hissediyordum onu. Damarlarına kadar hissediyordum. Çok güzeldi. “Oh! Barkın! Seni seviyorum!”

Bir anda ağzımdan çıkıvermişti. O kadar özel bir andı ki, o kadar hassastı ki… Evet, onu çok seviyordum. Bir anne oğul sevgisinden çok daha ötede hem de. Oğlumdu o benim, ben yapmıştım onu. Artık herşeyim olmuştu. Hem sahibim, hem evladım… Geçmişim, geleceğim… Aramızdaki bu bağ, hiçbir şekilde zamanın bile inşa edemeyeceği, çok özel bir bağ idi. Anne ve oğul arasında, doğum sırasında vurulan bir mühür. Bir daha hiç çıkmayacak, ölümsüz bir mühür. “Ben de seni seviyorum anne!” diye haykırdı. İçime girip çıkarken. “Sik beni!”
İnlediğimde daha da sert bir şekilde içime girdi. Taşakları, kalçama vurduğu sırada çıkan ses odada yankı yapmıştı adeta. Deli gibi inliyordum. Bana sahip olurken çok hırslıydı. Çok farklıydı. Resmen içinden bir canavar çıkmıştı. O sırada beni yatağın ortasına doğru ittirdi. Saçımdan tutarak kendini üzerime doğru çekti. Bacakları ile bacaklarımı ayırdı ve kalçamı daha da yukarı kaldırdı.

aile içi sex hikayeleri

aile içi sex hikayeleri

“İnle!” İnanamıyordum. O ses tonu, o hareket… Oğlum ona itaat etmemi istiyordu. Daha da yüksek sesle inlemeye başladım. “Ah! Harikasın Barkın! Ohh…. Oğlum…. Ahhh!” Bir anda içime zorladı. Hızlandığı anları çok seviyordum. Çok sertti. Temposu düşmeye başladığı anda, onu daha da azdırmayı kafama koydum. Bacaklarım bükülmüş, başım iyice yatağa gömülmüş bir haldeydim. Kalçalarımdan tutmuş, yatağın üzerinde bana sahip oluyordu. Başımı kaldırdım, parmakları hala saçlarıma dolanmış. Başımı kavramıştı. Omzumun üzerinden gözlerine bakarak “Beni bu kadar mı becerebiliyorsun?” diye sordum. O sırada gözlerindeki alevi gördüm, o parıltı, o tutku… İçimden çıktı ve hızlı adımlarla odayı terk etti.

Şaşkın bir haldeydim. O halde, yatağın ortasında donakaldım. Kadınlığım o kadar ıslaktı ki. Kendi kendime kasılıyordum. Nereye gitmişti? Ne yapmıştım? Acaba annesini bu şekilde görmek ona fazla mı gelmişti? Neden bunu yapmıştı? Düşüncelerim arasında kasılmaya devam ediyordum. Tam gevşemeye başlıyordum ki kapı aralığından onu gördüm. Elinde bir şeyler vardı. Karanlıkta göremiyordum. Bana doğru yaklaştı. Hafif loş ışığın yüzeyine vurduğu kumaşı fark ettim. Çok farklı hissettim, daha önce hiç böyle bir deneyim yaşamamıştım. Böyle hissetmemiştim de, böyle bir isteğim de olmamıştı. Ama şimdi istiyordum. Ben ona aittim. Sadece ona, o da bunu biliyordu. Bana bunu göstermek, kendi de hissetmek istiyordu. Hakkı vardı.
Elindeki parlak gümüş kumaşa sahip kravatı getirdi. Arkama geçti ve kollarımı kavradığı gibi arkamda birleştirdi. 0 anda yatağa yüz üstü düştüm. Tamamen düz bir şekilde yatıyordum. Ellerimi sırtımın üzerinde tutup çapraz bir şekilde yerleştirdi, sonra kumaşın bileklerimin üzerinden kaydığını hissettim.Bir anda sıkıca bağladı. Ağzımdan bir inleme çıktı. Gülümsediğini görebiliyordum. Gözlerim onu zar zor görüyordu, beni yatağa mıhlamıştı adeta.

Sağ eliyle bir anda iç çamaşırımı çekti, dantelin yırtılma sesini duyduğumda aynı anda bedenimde keskin bir acı hissettim. Tam koparmamıştı ama çıkarırken, ona zarar verdiği belliydi. Acı bir çığlık attım. Hoşuna gitmişti. Bacaklarımı ikiye ayırdı ve bir anda kalçamı kaldırıp yine içime girdi. İki eli de kalçamı sıkıca tutup, beni yatağa bastırıyordu. Üzerimdeki ağırlığını, baskısını, gücünü hissedebiliyordum. O kadar güzeldi ki. “Ahhh! Çok derin… Çok güzel…” Sağ eliyle saçımdan tutup, sertçe çekti. Çığlık atarken bir anda içime girip, tam ucu kalacak kadar çıkıp bir anda yine girdi. “Hoşuna gitti mi?” diye fısıldadı kulağıma.