Bakire Kızı Götünden Sikmeye Başladım Seks

Merhaba seks hikayesi seven dostlarım. Memlekete geldiğimde herkes üzgündü, Bilhassa ablam… Eniştem askeri törenle toprağa verildi. Ablama kafa sağlığı diledim ve sonrası gün Diyarbakır’a döndüm.Gene daha önceki heyecan dolu hayatıma dönmüştüm. Hergün ayrımlı biriyle sikişiyordum. Faysal Hoca, Filiz, Elif, Bilsen Hoca, Aziz Hoca ve Tevfik Hoca ile sırasıyla heyecan dolu saatler yaşıyordum.Bu yıl nihayet senem olduğu için haftanın bir günü liseye gidip Lisedeki Matematik Öğretmeninin ders anlatışını takip ediyordum. Çarşambaları gidiyordum. O zamanlar İdadi 3 yıl idi.Gene bir gün 11 Fen A sınıfında dersteydik. Derslik çok başarılı bir sınıftı. Tenefüste bana test çözdürürlerdi. Sınıfta duvar tarafında en geri sırada Nilay’ın yanında otururdum. Nilay sınıfın en uzun kızıydı. Benden de uzundu. göğüsleri fazla büyük değildi. Sınıfta ağır abi takılırdı. Babası onu bey gibi yetiştirmişti.

Bakire Kızla Seks Hikayesi

Babası Zabit idi. Aslen Antalyalı idi. Babasının görevinden Ötürü buradaydılar. Telefonuma Filiz’den mesaj gelmişti. Benimle sikişmek istediğini yazmıştı. Mesajı görünce zihnimde Filiz’i canlandırdım ve yarrağım kalktı. Bu Nilay’ın dikkatini çekti. Elini yarrağımın üzerine koydu. Kulağıma “oha böyle yarrak mı olur?” diye konuştu. Şok olmuştum. Ben de eteğinin altına elimi koyup bacağını okşadım.Tenefüste uzun sex hikayeleri boyu ne kadar diye sordu. 26cm olduğunu öğrendiğinde “Dayımın yarrağından büyük olduğu belliydi zati. Onunki 21cm… Çıkışta görüşürüz.” diye konuştu ve arkadaşlarının yanına gitti.Çıkışta buluştuk ve bana herşeyi anlattı. Orta sonda başlamış sikişmeye, yalnızca götten sikişmiş, daha bakireymiş. Gerisini Nilay’ın ağzından anlatıyorum.Yaz tatilini Antalya’nın bir sahil köyünde geçiriyorum. Futbol oynamayı seviyorum. fazla da iyi oynarım.

Seks hikayeleri

Seks hikayeleri

Futbol oynadığım arkadaşlarımı birgün bulamadım. Aramaya başladım. Köyün çıkışında harabelere baktım. Oradan sesler geliyordu. Oraya baktığımda arkadaşlarımdan Halil ve Özcan’ı gördüm. Halil benden bir yaş Ufak, Özcan ise benden 1 yaş büyüktü. Özcan Halil’i sikiyordu. Özcan’ın 16cm, Halil’in 11cm yarrağı vardı. Sonradan söylediler. “Ne yapıyorsunuz siz?” dedim. Özcan “Sikişiyoruz. sizler de katıl.” diye konuştu. “Ben izleyeceğim sizi.” dedim. Özcan’ın yarrağının Halil’e giriş çıkışını gördükçe benim de canım çekti. “Ben de istiyorum.” dedim. Özcan beni hızlı bir şekilde soymaya başladı. Göğüslerimi somurmaya başladı. Göğüslerim şimdiki kadar dahi değildi. Tahta gibiydi. Göğüslerimden sonra amcığıma indi. Amcığımı yaladıkça bir güzel oluyordum. “Bakireyim ve öyle kalmak istiyorum.” dedim. “Sadece yalıyorum. Sikmeyeceğim.” diye konuştu. Sonra götüme geçti. Tükürükledi. Parmağıyla alıştırdıktan sonra yarrağını dayadı. Yarrağın başını zor da olsa sokmayı başardı. fazla Keder çekiyordum. “Çıkar vazgeçtim.” dedim. “Kalkmışın dini imanı olmaz.” diye konuştu ve ağzımı kapatıp kökledi. fazla Keder çekiyordum. Sonrasında Halil de beni sikti.

Halilin Siki Ufak Olduğundan Bakire

Halil’inki Ufak olduğundan Keder çekmedim. Aksine heyecan aldım. Dönüşümlü olarak o gün üçer kez siktiler. Artık keyif almaya başlamıştım. Artık her yaz fırsat buldukça Halil ve Özcan ile sikişiyordum.Geçen yaz Gene Özcan ve Halil ile sikişiyordum. Özcan’ın yarrağı 19cm Halil’in 15 olmuştu. Özcan beni Kocaman yarrağıyla Gene zevke doyurmuştu. Dayımlarda kalıyorduk. daireye gittim. dairede bir Biricik abim vardı. Herkes şehre düğüne gitmişti. “Gel bakalım orospu… Bugün ne yapıyordun Özcan ve Halil ile…” diye konuştu ve saçlarımdan tuttu. Dayımların Döşek seks hikayesi odasına sürükledi ve yatağın üzerine attı. “Şimdi de ben sikeceğim seni…” diye konuştu. Kapıyı kilitledi. Çırılçıplak soyundu. Yarrağı Halil’in yarrağı kadardı. hem de biraz inceydi. Abim 20 yaşında askere gitmesine bir hafta kalmıştı. Bu kadar Ufak yarrağı olması şaşırttı beni. Ben de soyundum. Beni domalttı. Götüme ittirmesiyle köküne kadar girmesi bir oldu. Rahatlıkla girip çıkıyordu. “Götünü mağaraya çevirmişler.” diye konuştu.

İki posta sikti ve kapıyı açtı. Kapıda dayımı gördük meğerse bizi dinliyormuş öyledir kapıdan. Yarrağı da elindeydi. Seninki kadar olmasa da kocamandı. Dizi artık ben de diye konuştu. Yarrağına tükürdü ve götüme dayadı. Zorlaya zorlaya, götüme soktu. fazla Keder çekiyordum. Özcan ile ilk sikişmemiz gibi. Gitgellerle köküne kadar sokmayı başardı. “Tebrikler annen ilk seferinde köküne kadar alamamıştı.” diye konuştu. Meğer annemi de benim yaşlarımdayken götünden sikmiş. Halen sikiyormuş. Artık amından da sikiyormuş. 3 hafta Evvel abime yakalanmışlar, abim de sikmiş annemi. Yaz süresince fırsat buldukça dayım beni sikti.Nilay’ın haneme götürdüm ve yatağıma attım.

Yarrağımı çıkardım. “Oooo… Kolum kadarmış.” diye konuştu. Yalamaya başladı. 69 pozisyonunda ben de onun amcığını yalıyordum. Bir müddet sonra ağzına boşaldım. Yarrağımı götüne dayadım. Zorlayarak başını soktum. Bu şekilde zorlaya zorlaya büyük bir kısmını sokmayı başardım. Götünde gitgeller yapıyordum. Bir müddet sonra köküne kadar sokmayı başardım. Büyük keyif alarak götüne boşaldım. “Evden beklerler seks hikayesi deyip alelacele giyinip çıktı.