Erkek Arkadaşımla Tatilde Sex Anısı

Merhaba sex hikayeleri sevenler. Erkek arkadaşım ve ben çok garipiz, sayısız seks partisindeydik, üçlü, grup seks, anal seks ve hayal edebileceğiniz hemen her şey yaptık, büyük olasılıkla yaptık. Dolayısıyla bu blogdaki yazı.

Sorun şu ki artık çekirdeğimizi umursamıyoruz, hemen hemen her şeyi yaptık ve başka uzun sex hikayeleri hiçbir şey bizi ikimiz de şaşırtmıyor. Evet, bütün bunlar iyidir ve her zaman memnuniyetle karşılanır, ancak biraz daha “dışarıda” bir şeye ihtiyacımız var, bizim için biraz farklı olacak ve hepimizi tekrar heyecanlandıracak bir şeye ihtiyacımız var.

Erkek Arkadaşım Tatilde Sex Hikayeleri İstedi

Birkaç hafta önce televizyonda seks bebekleri ve onları satın alan insanların türleri ve onlarla ne yaptıkları hakkında bir hikaye vardı ve izlerken, erkek arkadaşıma döndüm ve hiç deneyip deneyemeyeceğini sordum, başını salladı ve çoğunun o kadar gerçekçi göründüğünü, bunun bir troika gibi olacağını, ancak tüm ayarların olmadığını söyledi. Bana ne düşündüğümü sordu ve bir sex hikayeleri an için gerçekten çok sıcak olduğunu söylemeden önce bir süre düşündüm ve beni başka bir sorun olmadan “diğer kadın” ile görmemi sağlayacağını düşünüyorum.

tatil sex hikayeleri

tatil sex hikayeleri

Araştırmamı yaptım ve çalışmayı kastediyorum, ağa baktım, forumlara gittim, insanların neden, nasıl ve nasıl kullandıklarını öğrendim ve nihayet mermiyi ısırmaya ve tüm seksemi satın aldığım mağazada bir tane almaya karar verdim -Oy, böyle şeyler yaptıklarını bile bilmiyordum. Tüm seks oyuncaklarım her zaman kısıtlanmış ambalajlarda geliyor ve bu bebek aslında oldukça ağır olmasına rağmen, hala kısıtlanmış ve tamamen düz görünüyordu.

Görkemli Sex Hikayeleri Hayatından Bahsedin

İşte tüm görkemiyle bir seks bebeği, satın alabileceğiniz diğer seks bebeklerinden daha küçük, ama bize daha uygun, daha büyük bir seks bebeğini depolayabileceğimiz bir yerimiz yok ve daha az bir şey istedik yatağın altında veya sex hikayeleri dolabımızda saklanabilir. Ayrıca manevranın daha kolay olduğunu düşünüyorum ve bu bizim ilk seks bebeğimiz olduğundan, ondan önce hoşlanıp hoşlanmadığımızı bilmemiz gerekiyordu.

Sizi uyarmalıyım, bu bebek inanılmaz derecede gerçekçi, sadece ellerinizi vücut, göğüs ve kedi boyunca gezdirdiğinizde, nasıl canlı göründüğünü göreceksiniz. Fanta’nın maksimum inandırıcılığa sahip yenilikçi etinden üretilen 36DD sıkıştırılabilir göğüsleri, dar nervürlü ve hizalı vajinası ve dar ve dokulu anüsüyle birlikte gelir, klitoris ve labia gibi çılgın detaylarla o kadar gerçekçidir ki, çok sex hikayeleri önemli bizim için bir an.