Eşim Bana Zorla Vibratör Soktu

Tavşan Vibratör’ü düşündüğümde vibratör seks hikayeleri klasik seks oyuncakları hakkında düşünüyorum. 80’li yaşlarda kadınlar, büyük saçlar, büyük çalılar, birçok trios ve birçok orgazm. Tavşanı, kadınların vajinalarında on yıllardır popüler olan bir şeyle ilişkilendiriyorum ve buna cevap vermek istiyorum.

Eşimle Beraber Vibratör Seks Hikayeleri

Tavşan vibratörleri ve dünyadaki kadınlar için neler yaptıkları ve kaç kadının hala diğer ortak seks oyuncakları için tercih ettikleri hakkında çok şey okudum ve en popüler olanları denemek zorunda olduğumu biliyordum. kendime en iyisini ver.

Birleşmiş orgazmlar hakkında çok fazla şey okudum ve bu tür bir oyun sex hikayeleri tarafından absorbe edilmeme rağmen, bir tür seks oyuncağı denemeyi hiç düşünmemiştim. Orgazmların bir araya geldiğinin farkındaydım, ama tavşanla çalışacağından emin değildim.
Beni sinirlendiren tavşan vibratörü
Bu benim tavşum O kadar çok lezzetli özelliğe sahip ki, ne kadar harika, hatta daha iyi, ne kadar harika olduğunu söylemek zor. Ağacı itebilir ve dönen toplar ve 3 tamamen farklı ağaç hızı hissinin tadını çıkarabilirsiniz. Ek olarak, dalga geri dönüşümlüdür, böylece maksimum zevke güvenebilirsiniz.

Eşimle Beraber Sikiş Döndüren Hikayeler

Aşağıdaki kulaklar, klitorinize takılan dış tavşan kulaklarıdır, böylece 3 hız seviyesinden vibratör seks hikayeleri ve 7 farklı düzenden zevk almanız mümkündür. Bu iki şey birleştiğinde size çok yoğun olan G-spot ve klitoral orgazmları verebilir (eğer hiç sahip olmadıysanız, beni sprey yapan şey buydu).

vibratör seks hikayeleri

Seks hikayeleri

Tavşan vibratörüm ayrıca su geçirmezdir, bu nedenle püskürtme yapmak için banyoda veya duşta gizlice kullanabilirsiniz. Tavşam beni enjekte etti

Kendi başıma geçirdiğim bir gece yeni vibratörümü denemek için mükemmel bir zamandı, tabii ki erkek arkadaşımı da orada yeni seks oyuncakları denemeye bayılıyorum ama bazen sadece ‘bana’ zaman ayırmak eğlenceli oluyor (bu mantıklı geliyor mu?) ?). Kendimi iyi hissediyordum ve bütün telaşın neyle ilgili olduğunu bilmek istedim.

Sıcak bir gündü, duştan yeni çıkmıştım, yeni aldığım yeni bir vücut losyonu sayesinde vanilyalı kurabiyelerin kokusunu aldım ve büyük yatağımda uzanırken banyo havlumdan başka bir şey yapmıyordum. Telefonumun içinde dolaştım, bazı erotik hikayeler okudum ve gerçekten havaya girdim, bacaklarımı açtım ve parmaklarımı ıslak deliğime attım, yeni vibratörüme ulaşmadan önce bir süre kendimle oynadım. Açtım ve nazikçe onu amcıkımın içine soktum, tavşan kulakları klitorime karşı titreşti vibratör seks hikayeleri ve şaft titriyor ve g-spotuma karşı dönüyordu.