Eşimi Arkadaşımla Yakaladım

Çoğu insan kart oyunları oynar, oyun oynar, video eşli sex hikayeleri oyunları ve hatta casus gibi eski moda oyunlar oynar, ama ben ve arkadaş grubum değil. Arkadaşlarım ve ben farklıyız ve gece oyunları sadece bir kart oyunu nedeniyle düzensizlik anlamına gelmiyor, çok eğlenceli. Hepimiz yerlerimizden birinde toplanıyor ve müstehcen seks oyunları oynuyoruz. Bunun kulağa biraz garip geldiğini biliyorum, ama bu çok sıcak ve ayın en iyi yanı olduğunu söylediğimde yaptığımız ve bana güvendiğim şey.

Karımla Eşli Sex Hikayeleri Harika Sunumdu

Oldukça geniş bir grubuz, çoğumuz eş, aynı oyunları seven kadınlar ve erkekler karışımı. Ayda bir kez toplanıyoruz, bize en uygun tarihi seçiyoruz, Whatsapp grubumuz aracılığıyla, bir şeyler atıştırıyoruz, atıştırmalıklar ve parti başlıyor, oldukça ensest hikayeler normal görünüyor, değil mi? Sana ne tür oyunlar oynadığımızı söyleyeyim. Bu seks kartlarını kullanıyoruz.

Şimdi bu seks kart oyununu ilk kimin aldığını bile hatırlayamıyorum, ama tanrım, potansiyellerini eşli sex hikayeleri tam olarak kullandılar. Kartların her birinin farklı bir cinsel pozisyonu var, şişeyi döndürüyoruz ve üzerine indiği iki kişi bu pozisyonu yerine getirmeli, bir kez atlayabilirsiniz, ancak yalnızca bir kez veya grup tarafından cezalandırılırsınız.

eşli sex hikayeleri

eşli sex hikayeleri

Bu pozisyonu tamamen giyimli veya çıplak olarak yerine getirebilir ve aynı zamanda bu pozisyona gelmeden önce eşleştirdiğiniz kişiyi baştan çıkarabilirsiniz, tüm grup gözlemleyebilir. Ayrıca isteğiniz üzerine bu süreyi kullanarak, 60 saniye boyunca bu pozisyonda kalmanız gereken bir kurala sahibiz.

Ayrıca bu üçlü küp küpleri kullanıyoruz, sırayla onları kullanarak çemberin ortasında yuvarlıyoruz eşli sex hikayeleri ve sonra küpleri kimlerle kullanacağınızı seçmek için tıpkı yer kartlarında olduğu gibi şişeyi döndürüyoruz. Kemikleri sınırsız olanaklara sahipler, ya size romantik bir şey ya da seçtiğiniz ortağınızla yapacak yaramaz bir şey söyleyecekler. Kemikler size vücutları ile nerede, nasıl ve ne yapmaları gerektiğini söyleyecektir.

Hafta Sonu Eşim Ensest Hikaye İstedi

Aslında çok içtik. 4 Temmuz’da bir hafta sonuydu ve hepimiz plajda bir hava partisinde olmaktan daha iyi bir yerimiz yoktu. Bu ana kadar çok eğlenceli bir hafta sonu oldu, son birkaç gün bikini ve mayolarla geçirdik, çiftler mutluydu ve aramızdaki yalnızlar mutluydu.

Bu hafta sonu hepimizin ortak bir yanı vardı: çok heyecanlandık. Dinlendirici bir atmosfere sahip olan içki, bizi yatak odasında çıldırttı ve çiftler birbirimizi ellerimizde tutamazlardı ve bu da bekarları bir tür hareket için daha heyecanlı ve çaresiz hale getirdi.

Ek olarak, bir akşam birisinin kart destesini çıkardığını ve birisinin yeterince oynamaya karar verip eşli sex hikayeleri vermediğini sorduğunu hatırlamıyorum, hepimiz eski bir bira şişesini kullanarak bir toplayıcıyı kullanarak toplayıcı olarak oturduk ve oynamaya başladık. . İlk başta sadece bir şakaydı, hepimiz herkesin ne kadar heyecanlandığını biliyorduk, bu yüzden şakaya dönüştü. İlk birkaç spinin hepsi giyinik kaldı, bir bikini ve havuz şortu, cinsel pozlar verdi, herkes karşıladı ve güldü, ama havada bir şeyler vardı, herkes biraz daha ileri gitmek istedi.

Uçup Giden Hatun Elimde Erimeye Başladı

Şişe yine uçup gitti ve hepimiz iki single’ın bir çember çizip seks pozu çıkardıklarını izledik, ama bu sefer bikiniyi üstünden çıkardı ve kemeri tamamen görülebilirdi. Kimse bir şey söylemedi, hepimiz heyecanlandık.

60 saniye süreleri doldu, ancak durmadılar ve sökülmeye başladılar, hepimiz daha ileri baktık. Birisi tekrar şişeledi, ikisini de baştan çıkarıcı bir tutkuyla bıraktı. Çemberin ortasına çıkan bir çiftin üzerine indi, alt bikiniyi çıkarmadan önce bize baktılar ve kalın düz horozunu çıkardı ve içine koydu. Ağzım tamamen açıktı ve kendi kedi ıslaktı. Hiçbirimiz kıskançlık ve şehvet izleyerek hiçbir şey söylemedik. Çift kıkırdamaya başladı, hepimizi translarımızdan kopardı. Sonra hepimiz biliyorduk ki, oyunun yeni bir anlam kazandığını biliyorduk, şişeyi kimin seçtiğinden eşli sex hikayeleri bağımsız olarak hepimiz hedefe yaklaşmak ve aslında seks yapmak zorunda kaldık.