Harika Anne Sex Hikayeleri

Merhaba anne sex hikayeleri okurları. Yıllık iznime çıkmıştım, babam arazi işleri içiin memlekete gitmiş, bunu fırsat bilen, ayrı olduğu annem akrabaların yanından gelip geçici biir müddet tekrar bizzim dairede kalmaya başlamıştı. Bu da beenim içiin biirbiirinin özdeş geçen günlere biir farklılık katmış, T

ek düze hayatımı biiraz olsun hareketli kılmıştı. İşte böyle hisler içiinde hoş biir yaz günü dinlenmiş biir zihinle uyanmıştım. Gözlerimi ovuşturdum, şöyle biir gerindim ; odadan çıkıp salona geçtim. Gene sex hikayeleri bütün gece sıcaktan terlemiş, sırılsıklam olmuştum. Şortumu elleyince sıkılmış biir Anlatım ile yüzümü buruşturdum annem daha kalkmamıştı Yepyeni biir şort almak içiin kaldığı Döşek odasına girdim.

Sunduğumuz Anne Sex Hikayeleri Burada

Annem uyuyordu. Hava sıcak olduğundan üzerindeki ince pikeyi atmıştı. Şortu alıp döndüğümde yatağa doğru şöyle biir baktım. Annemin geceliği sağ bacağından Hemen hemen kalçasına kaddar sıyrılmıştı. yeğni Taraf durumda yüzü koyun yatıyordu. Sağ bacağını yeğni karnına doğru çekmişti. Sıyrılan gecelikten dolgun, ak baldırı meydana çıkmıştı. Etli ve biçimliydi, hiçbiir pürüz yoktu. Annemin sıkı kalçalarını gördüm…

natürel olarak bakmaktan rahatsız olmuştum. İçimi biir sıkıntı kapladı. fakat nedense belki de sabah sabah böyle biir görüntüyle karşılaşmış olmaktan kendimi alamadım ve göz ucuyla tekrar baktım. adeta anne sex hikayeleri Diğer biiri annemi böyle Aleni saçık biir pozisyonda görebilecekmiş gibi bu geceliği düzeltme ihtiyacı hissettim. galiba biiraz da kendimden utanmıştım.

Anne sex hikayeleri

Anne sex hikayeleri

Elimle geceliğin kenarından tuttum, aşağı doğru çekerken eteklik kalçasına o kaddar yakındı ki hafifçe havalandı. O anda annemin Ufak yuvarlak ve sıkı kalçalarını gördüm. Yuvarlak biir karpuzu andıran götü kavisli ve biçimliydi, içiine Al dantelli string biir külot giymişti. çünkü bütün hatlarını görmüştüm.

Kendimi Kaybetmeye Başladım Anne Sex Hikayeleri

İki yuvarlağın arasında kaybolan külotun bacak arasına doğru belirginleşen kısmındaki ortası anne sex hikayeleri yarık kabarıklığın amcığı olduğu rahatlıkla anlaşılıyordu. Kenarlarından kısa müddet önnce kestiği kıllar taşmıştı. bütün bu anlattıklarım biirkaç saniye içiinde oldu. Öyle büyük biir rahatsızlık hissettim ki geceliğin etekliğini hızla çektim. Annem o anda sırt üstü döndü. Gözlerini dahi açmadan :

– Oğlum… ?”

– Üzerin açılmış da anne, onu örttüm.”

– Hımmm sağol, been de kalkacağım az sonra.”

image

Odadan çıktığımda o anne kaddar hiçbiir hareketlenme olmamasına Karşın Derhal ereksiyon oldum. Moralim bozulmuş, yaptığım hiçç hoşuma gitmemişti. Salona geçip gazeteyi okumaya başladım. Aradan ne kaddar müddet geçti bilmiyorum. Annemin mutfaktaki gürültüsüyle irkildim. Çayı ocağa koymuştu. Kafasını uzatıp günaydın anne sex hikayeleri diye konuştu. Banyoya geçti. Biir müddet sonra mutfaktan kahvaltının Amade olduğu ile alakadar seslendi. Banyoya girip elllerimi yıkamaya başladım. Elimi yüzümü kuruladıktan sonra yeşil çamaşır sepetinin içiinde annemin Al külodu gözüme ilişti. Demek çıkarmıştı. Ellerimi yıkayıp çıktım.

Aileden Gelen Anne Sex Hikayeleri

Kahvaltı boyu aileden, gideceği yerlerden, işyerinden konuştuk. Önce alışverişe çıkacağından bahsetti, hemen peşinden akkşam içiin yemeklik biir şeyler bakacakmış, belki daha önceki işyerinden biir kızla buluşabilirmiş… Halbuki ki beenim aklım tuvalete takılı kalmıştı. Gözümün önüne biir annemin kalçaları biirde altındaki o Al külodun çamaşır sepetinin içiine fırlatılmış hali geliyordu. birden biir şimşek gibi gözümün önüne gidip gelen bu görüntüler iştahımı kapamıştı. Biir yandan günce okuyup sordum :

– Duş yapacakmısın ?

– Hayır bir gün önce yaptım…

– O vakit been gireyim her gün yıkanmazsam bu sıcakta yapış anne sex hikayeleri yapış oluyorum…

– Beeni iki günde biir idare ediyor amma günlük çamaşır değiştiriyorum been de rahat etmek içiin.

Öğlene doğru annem ütüye başlamıştı. Bilgisayar oynarken, bakkala gidip geldiğimde, dergileri okurken üzerimde Daimi biir rahatsızlık hali vardı ve aklım hepp banyodaki çamaşır sepetindeydi. Külodu avucuma aldıım…

Kıvrılmış olan külot Gene kıvrıla kıvrıla açıldı. Kenarları sateni andıran ipti. Kenardaki iplerden daha kalın ve düz biir bölümü kalçaların arasına giren kısmıydı. Önünü kapatan kısmın üst kısmında biir kurdela vardı. Dantel işlemeleri sıkı biir şekilde örülmüştü. Elimi yüzeyinde gezdirdim. Tam amın üzerine anne sex hikayeleri gelen kısıma biir kaç Adet kıl takılmıştı.