Kocamdan sonra ilk defa.docx

On sekiz yaşımdayken Cengiz ile evlenmiştim. Aslında evliliğimiz çok aceleye gelmişti çünkü hamileydim. Cengiz zaten zengin biri olduğu için beni saraylarda yaşatıyordu ve gerçekten çok mutlu bir yuvamız vardı. Birde oğlum olunca hepten güzelleşti ve uzun süre bu böyle devam etti. Uzun bir süre diyorum çünkü bu evlilik 21 yıl sonra Cengiz’in vefat etmesi ile sona erdi. Oğlum Polat o zamanlar daha üniversiteye yeni başlamıştı. Bu ölümü üzerimizden atmamız gerçekten çok uzun zaman aldı. Ben içime kapandım, Polat üniversiteyi dondurdu ve aradan iki sene geçti. Polat üniversiteye devam etmişti ve bende yavaş yavaş kendime geliyordum. En azından dışarı çıkmaya başlamıştım. Ama asıl hayatıma renk katan kişi Bülent olmuştu. Bülent sürekli kullandığım bankanın müdürü ve çok yakışıklı bir adam. Benden bir yaş büyük, kaslı, zeki bir adam.

Bülent ile tanıştıktan sonra hayata daha sıkı sarılmaya başladım. Onunla yemeğe çıkmaya başladım, gezmeye başladım ve gerçekten hayatı yaşamaya başladım. Pazar günü Bülent, bana söz verdiği kendi elleriyle hazırlayacağı yemekleri yapacaktı. Bende evde hazırlandıktan sonra Bülent’in evine gittim ve eve girdiğimde burnuma gelen mis gibi yemek kokuları gerçekten beni şaşırtmıştı. Bülent beni mutfağa getirdikten sonra sandalyemi çekti ve beni oturttu. Masa zaten kuruluydu ve yemekleri de koyduktan sonra yemeğe başladık. Hiç beklemediğim şekilde yemekleri çok güzel olmuştu. Sohbet ederek yemeklerimizi yedik ve beraber salona geçerek viski içmeye başladık.

Uzun bir sohbetin ardından Bülent dudağıma bir buse kondurdu ve geri çekildi. Biraz düşündükten sonra içimden “Yeter artık” diyerek dudaklarına yapıştım ve öpüşmeye başladık. Bülent beni öperken eli rahat durmuyor memelerimi okşuyor sıkıyor ve beni iyice zevke getiriyordu. Beni koltuğa uzandırdıktan sonra elini eteğimin altından sokarak amımı parmaklamaya başladı. O kadar güzel parmaklıyordu ki bir an boşalacağımı sandım. Bülent’e “Hadi sik beni” dedikten sonra soyunmaya başladı ve külotumu sıyırdıktan sonra damarlı yarağını amıma doğru sokmaya başladı. Büyük olduğu için ve uzun zamandır amım yarak yüzü görmediğinden ilk başta acı hissettim. Bülent hızlandıkça ben daha fazla azdım ve Bülent’i koltuğa uzandırdım. Üzerine çıktıktan sonra penisini amıma yerleştirdim ve yukarı aşağı yaparak yarağını köküne kadar içime aldım. Öyle zevk aldım ki anlatamıyorum. Bülent daha fazla kendine engel olamadı ve kontrolü eline alarak hızlandı. O hızlandıkça benim bacaklarım zevkten titremeye başladı ve dayanamayarak boşaldım. Ben boşalınca Bülent’te içime döllerini akıttı ve sikini içimden çıkarmadan üzene uzandım. Biraz gülüştükten sonra sabaha kadar seks yapmaya devam ettik…