Komşum Dul Kalınca Soluğu Bende Aldı

Geçtiğimiz yaz tatilinde Bodrum’daki yazlığa gitmeye karar verdik. Bizde yazlık bol. Babamın işleri yüzünden bu Sene annem, ben, ablam, eniştem ve yeğenlerle gidecektik. Bu Sene yengem, çocukları ve hatun kardeşi de amcamın kesif işleri sayesinde bizimle gidecekmiş. Bunu duyduğumda o denli çocukla gelmelerine Evvel karşı çıktım. Onlar gelmesin demiştim ama nerden bileyim tatilimin hazzının rus hatunlar değil de yengemin hatun kardeşi his olacağını? Her neyse yalnız 4 yaşında ki kuzenimi alacağını duyar duymaz gelsinler bakalım dedik. Ailenin Biricik adam çocuğu olduğumdan bi söylediğim iki edilmez.

Dul Komşumla Sex Hikayeleri Devamı

Yengem 35 yaşında 3 çocuk annesi, hatun kardeşi his ise 30 yaşında, dul ve 2 çocuk anası ama hakkini vermek gerek kusursuz bir vücuda sahiptir. Özellikle de devamlı giydiği askılı bodylerden görünen göğüsleri ve vazgeçilmezi olan mini eteklerinin Başkaldırı etmiş olduğu o harika kalçaları… Her müddet takılırım kendisine bu çocukları sen doğurmadın da evlatlık mı aldın diye.

Duygu’nun yolcu esnasında bi fasıla bana bakmış olduğunı gördüm, öyle bakıyordu ki ilçe yapacaktım nerdeyse. Sevgilim dahi öyle bakmıyor baksa her gün sikerim herhalde. Ama aklıma o Lahza Fena bir şey getirmedim.

henüz sonrasında mola verip yemeğimizi yedik ve yengem sen yorulmadın mı ? Enişten kullansın diye konuştu. Benimde işime gelmişti, yol bitmiyordu bu yüzden. Her neyse eniştem direksiyona geçince ben bilerek Duygu’nun yanına oturdum. Yazları Çoğunlukla kalabalık tatil meydana getirdiğimızdan bir Biricik Edebiyat kullandığımız, içine yerli yabancı gezgin atıp, sikişme aracı olarak görmüş olduğum simsiyah minibüsle gideriz. his ufaklığı anneme verdi bi fasıla ve ben sex hikayeleri artık Duygu’nun beni istediğinden güvenilir olmak istiyordum. Elimi bacaklarına koyup, iyi oldu bizimle gelmen dedim. Nerden bilsin Evvel gelmelerine karşı çıktığımı? O da elimi tutup, evet bu yaz hoş geçecek, çok eğlenicez çok diye konuştu ve elini o ateş benzer biçimde yanan amına yaklaştırdı. Şok olmuştum. O Lahza orda sikmek istemiştim Duygu’yu ama yapamazdım. Sikim ayaklanmıştı, O da ayrım etti ve kulağıma eğilip erkeğimin ki dahi evlendiğimizde böle şahlanmıyordu deyip gülümsedi ve elini şortu yırtmaya Amade durumda bekleyen sikimin üstüne koydu. Sonrasında şortun kenarından içine uzatıp, sikimi ellemeye başladı, kudurmuştum resmen. Bi yandan da öndekilere bakıyorduk ikimizde. Bende elimi o vazgeçilmezi olan mini eteğinin arasına sokup, külotuna değdiğimde yanan am deliğinin ıslandığını görmüş oldum ve henüz da ister oldum Duygu’yu sikmeyi. Parmağımı amının içine soktum ve o da sikimi koparırcasına sıkıyordu. Biraz sonrasında ikimizde boşaldık…

komşumla sex hikayeleri

komşumla sex hikayeleri

daireye gelmiştik, benim odam yukardadır Taraf tarafta da misafirler için kullanılan oda Mevcut. Duygu’ya orayı ayarlamıştım dahi yolda. Neyse herkes yerleştikten sonrasında Müsait süreı beklemeye başladık ikimizde ama o gece bişey yapamadık. sonrası gün denizde şakalaşma bahaneleriyle her adına dokundum. Yanıyordu his. O akşam annemlerle gezmeye çıkmıştık. Ben güneş çarptı diyerek daireye döndüm. Biliyordum Duygu’nun da bi bahane bulup geleceğini… fazla geçmeden Biricik başına çıkıp geldi. Kapıyı açar açmaz size geldim diyerek dudağıma yapıştı, ben değil o beni sikecekti anlaşılan. Bende dur gelirler olmaz dediğimde lunaparka gittiklerini kendisinin midesi bulandığı için daireye dönerek yatmak istediğini söyleyip size kaçtım dedi…

Artik koca dairede yalnızdık. Başladık öpüşmeye, uzun uzun ateşli öpücükler bitmeyecek gibiydi, öpüştük öpüştük öpüştük… Bi yandan karşılıklı dudaklarımızı yerken başka taraftan da ellerimizle aşağıları yokluyorduk. Yavaş yavaş soyunmaya başladık, çırıl çıplak olduğunda adeta hiç sikilmemiş teze bi hatun benzer biçimde kusursuz bir vücut karşımdaydı. hemen göğüslerini emmeye başladım, parmaklarım amının içinde git gel yapıyordu natürel. henüz sonrasında o ıslak ama tadı bugüne kadar soktuğum amlardan kat kat henüz tatlı olan amını yalamaya başladım. Dilimi sonuna kadar sokup, çıkarıyordum. Sok diye inliyordu his. ama öyle hemen sokmaya niyetim yoktu. Saçlarından tuttuğum gibi o kazık şeklinde ayaklanan sikimi ağzına verdim, öyle hoş yalıyordu ki hepsini almıştı nerdeyse. Taşaklarımı ve sikimi yiyip, bitirmişti. Artik sokma vakti ulaştığında sikimi amında gezdiriyor ama bir türlü sokmuyordum. Kudurmuştu, sik beni diye bağlarırıyordu ve henüz çok Duygu’yu üzmeyip o müthiş amına sikimi yerleştirip, Mevcut gücümle köküne kadar soktum. Zevkten aşkım, erkeğim henüz hızlı sik beni, ağzıma boşalmanı isterim diye haykırıyordu. Git gel yapmış epey his kendinden geçiyordu tam boşalmak üzereydim ki büyük sözü dinleyip o ateş parçası amından çıkarıp, ağzına verdim. Emmeye başladı ve öyle bir boşaldım ki 2 haftalık birikimimle ağzını doldurdum. Onları bi hoş yutan his süpersin, artik kocam sensin dedi…

Yapıp Yapılmadığının Ne Olduğunu İzliyoruz

Her vakit yapmak isteyip, yapamadığı şey olan banyoda yarağışmeyi söyledi ve ben her Biçim bana uyar Duygu’cum deyip kucağıma aldığım şeklinde banyonun yolunu tuttum. Küvetin içini suyla doldurduk ve benimkini büyütmesini söyledim Duygu’ya ve o da hay hay deyip başladı yalamaya, benim ki Gene kazık şeklinde oldu ve Duygu’yu klozetin üzerine domaltıp arkadan girmeye hazırlanıyordum. his bu kere bizzat sikimi eliyle tutup amına dayadı, ben amından çıkarıp götüne sokmak istediğimi söyledim ve o da iyi mi yapıcaz diye konuştu ? Ben bana bırak çok heyecan alacaksın ve zevkten inleyeceksin aşkım dedim. O da sok o vakit diye konuştu. Bende Evvel sikimi ve götünü tükürükleyip, yavaşça başını soktum götüne ve his dur diye bağlarırıyordu, benim durmaya niyetim yoktu yavaş yavaş git gel yaparak sonuna kadar soktum. his bağırıyordu ahhh ohhhhhhh sesleri arasında götüne boşaldım. his böyle hoş olduğunu bilseydim ilk arkadan yarağışmek isterdim aşkım deyip dudağıma bi öpücük kondurdu henüz başka bir deyişle yaladı.

Annemler gelene kadar bir kaç Defa henüz boşaldık. hane halkı gelmeden ikimizde banyo yaptık. Ben Duygu’yu Duygu’da beni yıkadı ve yataklara geçip sayrı rolü yaptık… tatil boyunca oda komşum olan his ile 2 hafta boyunca yarağıştik, hem de benden bi çocuk dahi istedi ama ben tabii ki o hatayı yapıp, içine boşalmadım.

Artık yazlığa her gittiğimizde ayrımlı farklı fanteziler yapıp, sikişiyoruz. his götten sikişmek gibisi yokmuş deyip o tadı damağımdan gitmeyen amının yanında Daimi götten de yarağışiyoruz.