Okuldan Sonra Hatun Avı.docx

Günlerden Salı olması lazım, ben okuldan sonra babamın dükkana gittim. Dükkan dediğime de bakmayın, babamın kocamam Rent A Car yeri vardı. Bu işe yıllar önce başlamıştı. Ufak tefek ucuz arabalar ile çalışırken bir kendini büyüttü ve çok sağlam arabalar getirmeye başladı. Hatta son zamanlarda güzel spor tarzı arabalar getirdi. Ben geçenlerde kaza yaptığım için bana araba vermiyordu. Zaten yaş tutmadığı için ehliyette alamıyordum ama arabayı çok iyi kullanabiliyordum.

O gün canım çok sıkılıyordu, babamla biraz sohbet ettikten sonra dışarıda duran siyah Camaro’nun anahtarını istedim. Babam tabi o konuda çok kararlı olduğu için arabayı bana vermemekte direniyordu. O sırada telefonu çalınca, konuşmak için odadan çıktı. Bende hemen arabanın anahtarını aramaya başladım. Biraz uğraştırdı ama sonunda bulabilmiştim. Hemen anahtarı cebime koydum ve bende odadan çıkarak babamın yanına gittim. Bir süre konuştuktan sonra babam odaya doğru yöneldi ve odaya girdikten sonra bende arabayı çalıştırarak hızlı bir çıkış yaptım. Babam arabanın sesini duyunca hemen dışarı çıktı ve telefonla beni aradı “Eğer kaza yaparsan, polise yakalanırsan çükünü keserim” diyerek güldükten sonra telefonu kapattı. Ben tabi uzun süredir bu arabayı kullanmak istediğim için çok heyecanlıydım. Arabanın üstünü de açarak gezmeye başladım. Saate baktığımda Kız meslek lisesinin çıkış saati olduğunu fark ettim ve hemen okula doğru gittim.

Yavaş yavaş okulun yanından geçerken antalya escort kızlarda okuldan çıkıyordu. İki gaz verdikten sonra herkesin gözü bana döndü ve bana hayran hayran bakmaya başladılar. Kızlardan bir kaçı yanıma geldi ama gözüme birini kestirmiştim. Arabayı istop ederek yanına gittim. Kızla tanıştıktan sonra kız hiç ikiletmeden arabaya bindi. Kızın beyaz bir teni, kahverengi saçları, yeşil gözleri vardı. 1.70 boylarında, 60 kilolarında seksi bir hatundu. Hatunla bir süre gezdikten sonra “Arabayı bende kullanabilir miyim?” diye sordu. Bende “Tamam canım sen iste” diyerek tenha bir mekana çektim. Hatun arabayla birkaç tur attıktan sonra arabadan çıktık ve birer sigara yaktık. Bir süre konuştuktan sonra hatun yanıma iyice sokuldu ve öpüşmeye başladık. Ben elimi yavaşça yumuşak  götüne doğru indirdim ve okşamaya başladım. Hatun hiç ses çıkarmayınca bende devam ettim ve kaputun üstüne doğru uzandırdım. Elimi amına doğru attıktan sonra biraz parmakladım ve hatunu iyice zevke getirdim. Hatunun elinden tutarak hemen arabanın arka koltuğuna geçtik. Kız tamamen soyunduktan sonra bende altımdakileri çıkardım. Kızın dar amını biraz yaladıktan sonra sertleşen sikimi içine soktum. Yavaş yavaş git gel yaparken hatun deli gibi bağırıyordu. Bir süre sonra iyice zevke geldi ve boşalmaya başladı. Bende daha fazla dayanamayarak göbeğinin üstüne boşaldım…