Sarhoş Olan Ablamı Yatakta Siktim

Aslında çok içtik. 4 Temmuz’da ensest hikayeler bir hafta sonuydu ve hepimiz plajda bir hava partisinde olmaktan daha iyi bir yerimiz yoktu. Bu ana kadar çok eğlenceli bir hafta sonu oldu, son birkaç gün bikini ve mayolarla geçirdik, çiftler mutluydu ve aramızdaki yalnızlar mutluydu.

Bu hafta sonu hepimizin ortak bir yanı vardı: çok heyecanlandık. Dinlendirici bir atmosfere sahip olan içki, bizi yatak odasında çıldırttı ve çiftler birbirimizi ellerimizde tutamazlardı ve bu da bekarları bir tür hareket için daha heyecanlı ve çaresiz hale getirdi.

Ablamla Ensest Hikayelerin Devamı

Ek olarak, bir akşam birisinin kart destesini çıkardığını ve birisinin yeterince oynamaya karar verip vermediğini sorduğunu hatırlamıyorum, hepimiz eski bir bira şişesini kullanarak bir toplayıcıyı kullanarak toplayıcı olarak sex hikayeleri oturduk ve oynamaya başladık. . İlk başta sadece bir şakaydı, hepimiz herkesin ne kadar heyecanlandığını biliyorduk, bu yüzden şakaya dönüştü. İlk birkaç değişimin hepsi giyinik kaldı, bir bikini ve havuz şortu, cinsel pozlar verdi, herkes karşıladı ve güldü, ama havada bir şeyler vardı, herkes biraz daha ileri gitmek istedi.

ensest hikayeler

ensest hikayeler

Şişe yine uçup gitti ve hepimiz iki single’ın bir çember çizip seks pozu çıkardıklarını izledik, ama bu sefer bikiniyi üstünden çıkardı ve kemeri tamamen görülebilirdi. Kimse bir şey söylemedi, hepimiz heyecanlandık.

60 saniye süreleri doldu, ancak durmadılar ve sökülmeye başladılar, hepimiz daha ileriye baktık. Birisi tekrar şişelenerek ikisini de baştan çıkarıcı bir tutkuyla bıraktı, çemberin ortasına çıkan bir çiftin üzerine indi, alt bikiniyi çıkarmadan önce bize baktılar ve kalın düz horozunu çıkardı ve içine koydu. Ağzım tamamen açıktı ve kendi kedi ıslaktı. Hiçbirimiz kıskançlık ve şehvet izlerken hiçbir şey söylemedik. Çift kıkırdamaya başladı, hepimizi translarımızdan kopardı. Sonra hepimiz biliyorduk ki, oyunun yeni bir anlam ensest hikayeler kazandığını biliyorduk, şişeyi kimin seçtiğinden bağımsız olarak hepimiz hedefe yaklaşmak ve aslında seks yapmak zorunda kaldık.

Seks Partisinden Gelen Ablama Altıma Yattı

Şişe tekrar tekrar yağıyordu ve hepimiz çembere gidip yapmak istediklerimizi yapmak zorunda kaldık. Heyecan midemi heyecanlandırarak heyecanlandırdı, arkadaşlarımın becerdiğini ve arkadaşlarımı becerdin, sanki yaramaz rüyalarımdan birinin içindeymişim gibi.

Arkadaşımın arkadaşlarından biri bana şişelerinden biriyle indi, çok heyecanlıydım, muhteşemdi ve ne kadar seksi olduğu konusunda hep şaka yapardık ve şimdi isterse içimdeki horozunu hissediyorum. Korna çemberinin ortasında buluştuk ve mayolarımızı çıkarmaya başladık, cinsel pozisyonumuz misyonerdi ve horozunun beni doldurduğu hissi beni inledi. Kız arkadaşı meme uçlarını sıktı ve arkadaşımın ensest hikayeler bacaklarının arasında ıslak bir nokta gördüm.