Arkadaşlarımla Poker Oynayarak Soyunduk

Çoğu insan kart oyunları oynar, anal sex hikayeleri sevenler oyun oynar, video oyunları ve hatta casus gibi eski moda oyunlar oynar, ama ben ve arkadaş grubum değil. Arkadaşlarım ve ben farklıyız ve gece oyunları sadece bir kart oyunu nedeniyle düzensizlik anlamına gelmiyor, çok eğlenceli. Hepimiz yerlerimizden birinde toplanıyor ve müstehcen seks oyunları oynuyoruz. Kulağa biraz garip geldiğini biliyorum, ama bu çok sıcak ve ayın en iyi yanı olduğunu söylediğimde yaptığımız ve bana güvendiğim şey.

Oldukça geniş bir grubuz, çoğumuz eş, aynı oyunları seven kadınlar ve erkekler karışımı. Ayda bir kez toplanıyoruz, bize en uygun tarihi seçiyoruz, Whatsapp grubumuz aracılığıyla, bir şeyler atıştırıyoruz, atıştırmalıklar ve parti başlıyor, oldukça normal görünüyor, değil mi? Sana sex hikayeleri ne tür oyunlar oynadığımızı söyleyeyim. Bu seks kartlarını kullanıyoruz.

Oyun Oynarken Anal Sex Hikayeleri

Şimdi bu seks kart oyununu ilk kimin aldığını bile hatırlayamıyorum, ama tanrım, potansiyellerini tam olarak kullandılar. Kartların her birinin farklı bir cinsel pozisyonu var, şişeyi döndürüyoruz ve üzerine indiği iki kişi bu pozisyonu yerine getirmeli, bir kez atlayabilirsiniz, ancak yalnızca bir kez veya grup tarafından cezalandırılırsınız.

Bu pozisyonu tamamen giyimli veya çıplak olarak yerine getirebilir ve aynı zamanda bu pozisyona gelmeden önce eşleştirdiğiniz kişiyi baştan çıkarabilirsiniz, tüm grup gözlemleyebilir. Ayrıca isteğiniz üzerine bu süreyi kullanarak, 60 saniye boyunca bu pozisyonda kalmanız gereken bir kurala sahibiz.

anal sex hikayeleri

anal sex hikayeleri

Ayrıca bu üçlü küp küpleri kullanıyoruz, sırayla onları kullanarak çemberin ortasında yuvarlıyoruz ve sonra anal sex hikayeleri küpleri kimlerle kullanacağınızı seçmek için tıpkı yer kartlarında olduğu gibi şişeyi döndürüyoruz. Kemikleri sınırsız olanaklara sahipler, ya size romantik bir şey ya da seçtiğiniz ortağınızla yapacak yaramaz bir şey söyleyecekler. Kemikler size vücutları ile nerede, nasıl ve ne yapmaları gerektiğini söyleyecektir.

Aslında çok içtik. 4 Temmuz’da bir hafta sonuydu ve hepimiz plajda bir hava partisinde olmaktan daha iyi bir yerimiz yoktu. Bu ana kadar çok eğlenceli bir hafta sonu oldu, son birkaç gün bikini ve mayolarla geçirdik, çiftler mutluydu ve aramızdaki yalnızlar mutluydu.

Ortak Yanıta Karşı Burada Bekliyorduk

Bu haftasonu hepimizin ortak bir yanı vardı: çok heyecanlandık. Dinlendirici bir atmosfere sahip olan içki, bizi yatak odasında çıldırttı ve çiftler birbirimizi ellerimizde tutamazlardı ve bu da bekarları bir tür hareket için daha heyecanlı ve çaresiz hale getirdi.

Ek olarak, bir akşam birisinin kart destesini çıkardığını ve birisinin yeterince oynamaya karar verip vermediğini sorduğunu hatırlamıyorum, hepimiz eski bir bira şişesini kullanarak bir toplayıcıyı kullanarak toplayıcı olarak oturduk ve oynamaya başladık. . İlk başta sadece bir şakaydı, hepimiz herkesin ne kadar heyecanlandığını biliyorduk, bu yüzden şakaya dönüştü. İlk birkaç spinin hepsi giyinik kaldı, bir bikini ve havuz şortu, cinsel pozlar verdi, herkes karşıladı ve güldü, ama anal sex hikayeleri havada bir şeyler vardı, herkes biraz daha ileri gitmek istedi.