Çiftlikte Etkileyici Sex Hikayeleri Anımız

Normal, ortalama bir çifttik. Bizim sex hikayeleri yatak odasına bakarsanız, muhtemelen biraz sıkıcı olduğumuzu söylersiniz. Yani demek istediğim, demek istediğim, mümkün olan en iyi yol, çünkü şimdi her şey farklı.
Hiç denemedik, bedenlerimizi asla keşfetmedik, nadiren seks yaptık ve seks, ikimiz gerçek sex hikayeleri için de heyecan verici ve eğlenceli bir şeyden çok bir angaryadı. Çok girişimci ve hemen hemen her şeyi denemeden önce her zaman böyle değildi, ama yıllar sonra her şey kurudu ve sevecen spermlerden hakarete geçtik.

Çiftlikteki Sex Hikayeleri Harika Geçiyordu

Bunu daha önce yazdığımda, beni gerçekten sinirlendirdi, ama şimdi geriye dönüp baktığımda gülümseyebiliyorum, çünkü eğer bu çürüme olmasaydı şimdi genç olmayacağız ve seks hayatımız çok sıkıcı ve daha sıradan olurdu. Bizim tarih. Duştaki kadın.  Geceyi birlikte geçirmeye, seks hayatımızı yeniden canlandırmaya karar verdik ve sadece alkol, iyi yemek ve iyi enerjiyle dolu bir tarih tam ihtiyacımız olan şeydi.
Cumartesiydi. Arkadaşım atıştırmalıklarımızı alırken, bir duş aldım ve vücudumdaki sex hikayeleri kafamda olmayan tüm kılları aldım. Tıraş ettim ve kedimi soydum, o kadar pürüzsüz hale gelene kadar okşamayayım. En sevdiğim iç çamaşırlarımı, sevdiği iç çamaşırlarımı giydim ve gözlerimi istediği gibi karartmak için makyaj yaptım.
Sex hikayeleri

sex hikayeleri


Gömleklerinden birini giyip eve gelmesini ve sonunda duş almasını bekledim. Oturma odamızı bir depoya dönüştürdük ve güneş batıncaya kadar atıştırmalıklar ve şaraplar içtik ve sonra çıldırmaya başladık. Kanepede bir genç gibi görmek harikaydı, elini yukarı ve aşağı koştu ve neredeyse onu amcıkla temas etmesini istiyordum. Ellerimi ayağımın üstüne koydum, gri eşofman pantolonu sert horozunu vurguluyor. Özledim

Elimi Sikinin Üzerinde Gezdiriyordum

Elimi onun horozun üzerinden geçirdim ve benimle alay ettiği kadar alay ettim. Hala onu öperken, eşiğimde elimi hareket ettirmeye başladım, onun horozu çok zordu ve elimi yukarı ve aşağı doğru hareket ettiriyordu. Ben onun horoz onun külot çıkardı ve hemen kafasını onun kasık aşağı indirdi, elinde onun horoz aldı ve dudaklarının üzerinde asılı, diliyle alay ve ağzına koymadı. Kafamı elleriyle tuttu ve şakacı beni onun horozuna bastırmaya çalıştı, ve sonunda pes etti ve onun sex hikayeleri horozu boğazıma bastırdı. Sonsuza dek yapmadım, ama çok iyiydi. Derinlemesine nüfuz etme yeteneğimin büyük olduğunu ve arkadaşımın hoşuna gitti. Bütün üyemi boğaza sokarken inledi.