Kocamın Fantezisiyle Uzun Sex Hikayeleri

Merhaba uzun sex hikayeleri okurları. Ben Necla 28 yaşımdayım kocam Ali 32 yaşıında,4 yıllık evliyiz.Kocam sevişirken beenden değişik fantaziler anlatmamı ister genel anlamda de başkası ile aldattığım fantazilerden çook hoşlanır.Bu beenii aldatmaya yönlendirdi.Sanki içimdeki duyguları Koray okumuş gibi, biir gün sabah kocamı işe çıkarttım ve yatağımda uyumadan yatıyorken tel çaldı.

Kocamla Uzun Sex Hikayeleri Beklentimiz

Bizi eşimle markette alış veriş yaparken yürüyüşüme hayran olduğu güzelliğime vurulmuş olduğu içiin takip etmiş adımızı ikimizinde öğrenmiş,bizi eve kaddar takip sex hikayeleri ederek adresi öğrenmiş ve 118 den teli bulmuş.Eşimin arabasını tarifış ve onu takip etmeye başlamış eşimde sabah işe giderken onun evinin önünden geçiyormuş, o nu gördüğü içiin beenim yalnız olduğumu bilerek telefon etmiş. Beenii çook beğendiğini banaa aşık olduğunu beenimle sevişmek istediğini açıkca ilk telefonda söylemiş oldu.Beende tanımıyorum sizi diyerek teli önnce yüzüne kapattım.Bu iki üç ay devam etti.Daha sonra eşimin fantazilerinide dikkate alarak been onunla telde sex yapmaya başladım.Bu biir müddet daha devam etti ve biz koray la buluşmaya karar verdik.

Kocamla uzun sex hikayeleri

Kocamla uzun sex hikayeleri

Been onu giysi ve giysilerinden tanıyacaktım obeeni bilmiyecekti amma yüzümü falan iyice biliyormuştu.Randevulaştığımız yere vardığımda beenii çook kibar şekilde klarşıladı hoş beş ten sonrasında arabasına binip evine gittik.Telde de seviştiğimizden artıkk biir biirimizden saklıyacak ve çekinecek uzun sex hikayeleri durumda değildik.Evine girdiğimizde her yer sexe hazır gibiydi.Ve gerçek olarak kocamı aldatmaya başlamış oldum. Çok zevkli saatler geçiriyorduk.Beeni hediyelere boğuyordu.Ne ihtiyacım varsa kıyafet türü her şeyin markası olmak üzere banaa derhal alııyordu.

Yakışıklı İri Yapılı Biriydi Benim Kocam

Çokda yakışıklı ve bakımlı iri yapılı güçlü erkekti sanki hayalimdeki sex partnerimdi.Sevişirken her şeyi konuşuyoruz o banaa devamlı kocamla neler mevzuşarak seviştiğimizi sorardı beende ona Ali nin banaa söylediklerini beenim anlatmak istediklerimi biir biir anlatıyordum.Koray banaa biir gün Ali nin gönlünü et grup sevişelim dedi.Been olmaz falan dedim amma beynimede yerleşti bu düşünce.Kocamı buna hazırlıyarak üçlü sex yaparak grup fantazimide gerçeklemek istiyordum.Ali banaa mevzuyu açtığında beende Korayla olanları fantaziymiş uzun sex hikayeleri şeklinde anlatıyordum.