Komşumuz Genç Çocuğu Azdırdım

Merrhaaba sex hikayeleri okuyucuları been Banu, 38 yaşıında evli biir hanımım. Kocam yabancı biir firmanın Türkiye temsilciliğinde müdür olarak çalışıyor, işi gereği sık sık yurtdışına gidip gelir. Yine yurtdışına gittiği biir gün apartmandaki komşulara oturmaya gitmiştim. Altımda biir etek, üstümde de biir gömlek vardı. Hanımlarla oturmuş havadan sudan mevzuşurken, tam karşımdaki odaya gaslım takıldı. Odanın kapısı yarı açık, içeride komşumun oğlu Emre gözlerini banaa dikmiş bakıyordu.

Ayrıca, Emre 17 yaşıında, pek dışarı çıkmayan, içiine kapanık biir çocuktu. Emrenin bakışlarını başta umursamadım, amma sonrasında gözlerini beenden ayırmadığını görünce, şuna biiraz göz ziyafeti sunayım diyerek, bacaklarımı aç kapa yapmaya başladım. Emre, gözleri fal taşı şeklinde olmuş, bacak arama bakıyordu. Biir yandanda evindeki hanımlar anlamasın diyerek onlara uzun sex hikayeleri da laf yetiştiriyordum. 1 saat kaddar Emreye göz ziyafeti sunmuştum. Emre sonunda dayanamadı, önündeki çadırı gizlemeye çalışarak tuvalete gitti. Napsın çocuk, kesin 31 çekecekti. Fakat been de iyiden iyiye azmıştım ve amım sulanmaya başlamıştı. Herrkes kalkarken been de kalktım. Tam çıkacakken Emre de tuvaletten çıkınca, ona, “Emre sen bilgisayardan anlarsın, beenim bilgisayara virüs mü girdi ne oldu, çook kasıyor. Biir ara gelip bakarmısın?” dedim.

Genç Çocukla Sex Hikayesi

Emre, “doğal olarak Banu abla, biirazdan gelirim!” dedi, amma sesi titriyordu. Gülümseyerek, “Hadi görüşürüz canım, öptüm!” dedim. Emre öylece bakıp kalmıştı. Annesine teşekkür ederek evime çıktım. Eve girdiğimde kendi kendime (Kızım sen manyaksın! Napıyorsun?) falan diyordum. Ama Emreye yapacaklarım bunla kalmayacaktı, ona kendimi siktirecektim, kafaya koymuştum. Hemen banyoya girdim ve amımı götümü güzelce temizledim, biir tane kıl kalmamış, amım da, götüm de kaymak gibi olmuştu. Banyodan çıktıktan sonra üzerime askılı biir badi, altıma da biir şort giydim. Şort tam kalçalarımın altında sonlanmış oluyordu. İçime külot giymedim.

komşumuz genç çocukla sex hikaye

komşumuz genç çocukla sex hikaye

Sütyen de takmadım, göğüslerim penyemden dışarı çıkacakmış şeklinde duruyordu. Sonra beklemeye başladım. Otuz dakika sonrasında kapı çaldı, gelen Emreydi. Beeni hal böyle olunca görünce şöyle biir yutkundu. Been de gülümseyerek içeri çağırdım, bilgisayarın başına götürdüm… Emre bilgisayarın ayarlarına falan baktıktan sonra, “Banu abla, format atmak lazım, amma uzun devam eder. En iyisi been kasayı götüreyim, evde hallederim.” dedi. “Tamam, amma önnce beenim kasayı hallet!” dedim. Emre banaa dönerek şapşal şapşal baktı yüzüme.

Been de, “Beeni sikecek şeklinde bakıyordun bugün! Sonrasında da wcye gidip beenii düşünerek 31 çektin, değil mi? Beeni gerçekten sikmek istemezmisin?” dedim. Emre kızarmış biir şekilde sandalyede oturmuş simaıma bön bön bakıyordu halen. Bilgisayar sandalyesini kendime doğru çevirdim, sonrasında da penyemi çıkardım. Göğüslerim gözlerinin önüne serilmişti. Emre kekeleyerek, “Banu abla sex hikayeleri napıyorsun?” dedi. Hemen dudağına parmağımı götürüp, “Sus!” dedim ve eğilerek dudaklarına yapıştım.