Lezbiyen mi oldum şimdi.docx

Merhaba arkadaşlar, ben Elif, sizlere bir hafta önce başımdan geçen bir anıyı paylaşacağım. O gün üniversitedeki kızlarla Yaren’in evinde buluşmak için sözleşmiştik. Ben, Yaren, Nazlı ve Hülya, dört kız içki içecek sohbet edecektik. Üniversitedeyken hep yapardık ama iş hayatına atılınca, böyle sosyal etkinlikler yok denecek bir hal almıştı. Neyse sözleştiğimiz gibi Yaren’in evine gittik. Yaren sarı saçlı, mavi gözlü, 1.70 boylarında, 60 kilolarında seksi bir kız, üstelik bizden farklıydı çünkü kendisi has lezbiyendir. Yaren biz gelmeden önce masayı filan hazırlamış, içkileri getirmiş, mezeleri koymuştu.

Dört kız sohbet ederek, birbirimize takılarak sohbet etmeye başladık. Can sıkıntısına üniversitede yaptığımız doğruluk mu cesaret mi oyununu yaptık. Bizimki biraz farklıydı çünkü cesaret dediğimiz zaman üstümüzdekileri yavaş yavaş çıkarmaya başlıyorduk. Kafalar hafif güzel olmaya başlamıştı ve oyunu eğlenerek oynuyorduk. Dört kız iç çamaşırlarımız ile kalmıştık. O günde üzerinde beyaz bir külot ve beyaz bir sütyen vardı. Yaren bana öyle sorular soruyordu ki mecbur cesaret demek zorunda kalıyordum. En sonunda beni çırılçıplak bırakmıştı. O sırada Nazlı saate baktı ve “Oha lan çok geç olmuş ben kalkıyorum” dedikten sonra peşine Hülya’da çıktı ve Yaren ile ikimiz kaldık. Yaren’in altında kırmızı külot vardı ve üstünde sütyen yoktu. Memeleri benimkinden büyük olduğunu için hep kıskanırdım ve memelerini sıkardım. O gün zaten kafalar hafif güzel olduğu için Yaren’in memesini sıkarken birden üzerine düştüm ve dudak dudağa kaldık.

Yaren birden dudaklarıma yapıştı ve beni öpmeye başladı. Tamam o lezbiyen ama ben niye onu öpmek istedim bilmiyorum. Bende ona karşılık verdim ve uzun bir süre öpüştük. Yaren elini amımda gezdirmeye başladığında ben iyice zevke geldim ve “OHH!” demeye başladım. Ben “OHH!” dedikçe Yaren’de hızlandı ve iyice beni zevke getirdi. Beni yere doğru uzandırdıktan sonra masanın üzerinde duran bira şişesinin içindekileri kafasına dikleyerek içti, ardından bira şişesini amıma doğru ittirmeye başladı. O kadar güzel gelmişti ki soğuk soğuk amımda onu hissedince “OHH! Devam et” demeye başladım. Yaren ittirdikçe ittirdi ve sonunda beni boşalttı. Birayı vajinamdan çıkarttıktan sonra amımı yalamaya devam etti ve tekrar zevk geleceğim sırada amını, amıma dayadı ve ileri geri yapmaya başladı. O hareket öyle zevk verdi ki dile getirmek inanın çok  zor. O öyle ileri geri yapınca bende yapmaya başladım ve ikinci kez boşaldıktan sonra Yaren’in amını yalamaya başladım. O da daha fazla dayanmayarak boşaldı ve uzun bir süre güldük. Üzerimi giydikten sonra evden çıktım ve o günün ardından bir hafta geçmesine rağmen ne o beni aradı ne ben onu aradım. Hala kendime soruyorum lezbiyen mi oldum şimdi?17