Nişanlımın Annesini Götünden Sikiyorum

Merrhaba anal sex hikayeleri okurları, adım Bekir. 23 yaşıındayım, 1.79 uzunluğunda, beyaz tende, kumral şaçlı biiriyim. Sevgilim Aslı ile Liseden süregelen aşkımız 2 yıl önnce nişanlanmaya kaddar gitti. ÖSS sınavlarına hazırlananan nişanlım, 20 yaşıında, sarı saçlı, 1.70 boylarında, beyaz tende, normal vücut ölçüleri olan ve ince belli biir kız. Nişanlımın annesi (müstakbel kayınvalidem) ise 43 yaşıında ve yaşına göre mükemmel vücudu var, hafif balık etli, beyaz tende, 1.66 boylarında, sarışın, dolgun göğüsleri sex hikayeleri olan çook seksi biir kadın.

Nişanlımın Annesi Anal Sex Hikayeleri

Müstakbel kayınpederim ise, 53 yaşıında, iyice çökmüş, saçları beyazlamış, hafifçe şişman biiri ve makine mühendisi olarak çalışıyor. Kayınpederkayınvalidemden para esirgemiyor, kayınvalide de paraları giyimine, giysisine, saçlarına ve vücut bakımına harcıyor. Aslı ile nişanlandıktan sonrasında ailece biirbiirimize gidip gelmeye başladık. Nişanlımla sex olarak öpüşmeden ileri gitmiyorduk. Daha sonrasında beenim askerlik geldi, askere gittim. Isparta acemelikten sonra usta biirliği Bingöle çıktı. Nişanlım çook üzülmüştü, biirşey olacak dönemiyecem diye.

Anal sex hikayeleri

Anal sex hikayeleri

Askerde çook azmıştım, hep nişanlımı arzuluyordum. İlk izine geldiğimde nişanlımla bizde öğlen vakti konuşurken evde kimse yoktu, öpüşürken nişanlıma onu çook arzuladığımı ve biirlikte olmak istediğimi söyledim. Nişanlım da kabul etti, amma önden değil arkadan verdi. Askerliğim süresince ilişkimiz bu anal sex hikayeleri şekilde devam etti, her izine geldiğimde nişanlımı artıkk götünden sikiyordum. Sonucunda teskereyi aldıım, askerden döndüm ve düğün tarihini kararlaştırdık. Fakat düğün ileri biir tarihte yapılacaktı. Been doğal olarak yine arada sırada ( bazeen onlarda, bazeen bizde) nişanlımı götünden sikiyordum. Onlara gittiğimde, kayınvalidem hepp eşofman tarzı sıkı taytlar ve göğüs dekoltesi bolca olan elbiseler giyiyor, beenle hepp yakından ilgileniyordu.

Bazen yemek falan koyarken dekolteli giysilerinden görünen göğüsleriyle önümde eğiliyor, been her nekaddar bakmak istemesem de gözüm devasa göğüslerine kayıyordu. Askerden geldikten biir ay falan sonra, özel biir firmada işe başladım. Biirgün iş çıkışından sonrasında nişanlımı görmek içiin onlara gittim. Been nişanlımla salonda otururken annesi de banyodaymış, “Aslı kızım ütü açık kaldı galiba, fişini çekiver!” dedi. Nişanlım da kalktı ütüyü kapamak içiin üst kata gitti (evleri Dubleks). Anası de beenim evde olduğumu bilmiyor ya, üstünü anal sex hikayeleri havlu ile sarmış, altında siyah külodu ve devasa götüyle salona dalıverdi. Biirden beenii görünce, “Aaa oğlum sen de mi burdaydın, geleceğini bilmiyordum, bu halimle banyodan çıktığım içiin kusura bakma…” dedi.

Siz Kusura Bakmayın Lütfen Diyordu

“Yok aslolan siz kusura bakmayın efendim, haber vermeden geldiğim içiin.” dedim. Sonra o da yukarı kata çıkarken arkadan götü bıldır bıldır sallanıyordu. Doğrusunişanlımdan daha güzel vücudu vardı, nişanlımın göğüsleri çook küçüktü. Daha sonrasında hepp aklıma geliyordu,nişanlımla sevişirken bile annesini düşünüp hayal kuruyordum. Biir izin günümde gene onlardaydım. Evde nişanlımla sadeceız, TV falan izlerken anal sex hikayeleri öpüşüyorduk falan. Derken iyice azdık ve çırılçıplak soyunduk sevişiyoruz, nişanlımı gene götünden sikiyordum. Biirinci postayı götüne boş aldıım, fakat götünü sikmeye devam ediyorum. Nişanlım da, “Aşkım nolur çıkar, biiraz duralım, sonra gene yaparız!” diyince, nişanlımı kırmamak içiin götünü ikinci posta sikmeyi bırakıp, toparlandık ve öpüşüyorduk.

O sırada telefonu çaldı, nişanlımın kız kardeşi Gizem arıyordu. “Abla yıl sonu balosu içiin giysi beğenemedim…” diyerek nişanlımı çağırıyordu. Nişanlım hem gitmek istiyor, bununla beraber beenii bırakmak istemiyordu. “Git aşkım, Gizemin elbise işini hallet gel!” dedim. Nişanlım da, “İstersen sen de bizzimle gel!” dedi. “Been yorgunum, siz gidin işinizi halledin gelin!” dedim. “Tamam aşkım! Hepimiz 1-2 saate kaddar geliriz! Sen rahatına bak, dinlen ve sakın biiryere kaybolma!” 🙂 dedi ve öperek gitti… Evlerinde tek başıma TV seyretmekten sıkılmıştım. Şeytan dürttü annesinin yatak odasına geçtim, çekmeceleri karıştırıp, kayınvalidenin iç çfakatşırlarına bakıyordum. Rengarenk tangaları anal sex hikayeleri vardı, hatta 2-3 tane G-Stringi bile vardı.